Tüm Kategoriler
EN

Hizmet

Çalışıyoruz
Kendi Markamızı Oluşturun

Çevrimiçi Bağımsız Markalar Oluşturun ve Çevrimiçi Markaları Kullanın
Çevrimdışı Satışları Sürdürün.

ORİJİNAL EKİPMAN ÜRETİCİ

Alıcının Geliştirme Niyetini Aldığı Ve Satın Alma Markası İle Bitmiş Ürünü Ürettiği Konsinyede Üretim Yöntemi İlerler. Alıcının Üretim Tesisleri ile Donatılmasına Gerek Kalmadığından Üretim Maliyeti Azaltılabilir.

ORİJİNAL TASARIM ÜRETİCİ

Üretici geliştirme - üretici şirketin geliştirdiği, alıcının gereksinimlerine göre alıcının ticari markasıyla ürünler tasarlar. İmalatçı firmanın kendi teknolojisine ve kapasitesine dayalı olarak, ürün planlamadan geliştirme, üretim, kalite yönetimi ve teslimata kadar tüm süreçler için toplam hizmeti gerçekleştiren bir sistemdir.

AMACIMIZ

Müşterilerimizin Ürettiği Ürünler Üretmeyi Umarız
ile Memnun

Özel tasarım

İÇİN ÇALIŞIN YAP KENDİNİZ MARKA

Şirket, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği ve Diğer Ülkelerde Birçok Yerli ve Yabancı Ticari Markayı Başarıyla Tescil Etmiştir. Markalarımız Lüks Butikler, Süpermarketler, Sınır Ötesi E-Ticaret İşletmeleri ve Tek Noktadan Açık Hava Mağazalarında Farklı Modlarda Çalışır. Bağımsız Markaların Tasarım, Geliştirme ve İnovasyonuna Odaklanan, Bağımsız Fikri Mülkiyet Haklarına Sahip Çok Sayıda Öncü Ürün, Güçlü Kalite Rekabetçiliği ve Yüksek Marka Katma Değeri, Üst Düzey Değer Zincirini Yakalamamıza Yardımcı Olmak İçin Oluşturuldu.

Çevrimiçi Bağımsız Markalar Oluşturun ve Çevrimdışı Satışları Artırmak için Çevrimiçi Markaları Kullanın.

Bir dizi elektrikli süpürge ürününe odaklanıyoruz, ürün kategorilerini yatay olarak genişletiyoruz ve müşterilere daha fazla seçenek sunuyoruz. Suzhou'da Marka Operasyon Departmanı ve Ar-Ge Merkezi Kurduk. Aracılardan Alınacak Ek Ücretlerden Kaçınmak İçin Malları Doğrudan Yerel Toptancılara Tedarik Etmek İçin Amerika Birleşik Devletleri'nde Yurtdışı Depolar Kurmayı Planlıyoruz.

Biz bilen habarlaşyň

Herhangi bir sorunuz veya danışmanınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sıcak kategoriler