Tüm Kategoriler
EN

KURUMSAL

Suzhou AZA Temiz
Elektrik Teknolojisi Co, Ltd

Profesyonel Bir Temizlik Üreticisi ve İhracatçısıdır
Equipment

Firma Tanıtımı

Suzhou AZA Clean Electric Technology Co., ltd seçkin bir elektrikli süpürge şirketidir ve ürün geliştirme, üretim ve kalite kontrolünde uzmanlaşmıştır. 2009 yılında kuruldu ve Şanghay yakınlarındaki güzel bir şehir olan Suzhou'da bulunuyor.

Şirket, enjeksiyon kalıplama fabrikası, montaj fabrikası ve laboratuvar dahil olmak üzere 10000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Ve BSCI ticari ve sosyal standart sertifikasına ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir. Şu anda 1,000,000 montaj hattı ve 4'den fazla profesyonel kadrosu ile yıllık 150 VC kapasitesine sahiptir. Ayrıca üst düzey profesyonel ve teknik ekibe, gelişmiş elektrikli süpürge üretim ekipmanlarına ve test ekipmanlarına sahiptir.

Ürünler UL / ETL / GS / CE / CB / RoHS / EMC / LVD uluslararası sertifikasını geçti. Ve Avrupa, Amerika, Avustralya, Asya ve diğer ülke ve bölgelerde sıcak satış. Tüm dünyadaki müşteriler tarafından çok övülüyorlar.

OEM ve ODM işbirliği sağlanabilir. Bizi ziyaret etmeye ve iyi bir işbirliğine hoş geldiniz.

Gelişim Tarihi

Ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Avustralya, Asya ve diğer ülke ve bölgelerde iyi satılmaktadır. Dünyanın her yerinden müşteriler tarafından övgüyle karşılandı.

Gelişim Tarihi
2009

Suzhou'da enjeksiyon fabrikası ve tedarikçi enjeksiyon parçaları bulundu. 9 adet enjeksiyon makinesi ile günde 10,000 adet enjeksiyon parçası tedarik ediyoruz. Bu deneyim, sektör hakkında daha fazla bilgi edinmemizi ve tedarikçi zinciri hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağlıyor.

2010

İhracat ve ithalat işine başladı ve kendi ofis ve showroom'unu kurdu

Elektrikli süpürge tedarik etmek için Alibaba'ya katılıyoruz ve alibaba'da altın tedarikçisini kazanıyoruz. Ayrıca daha fazla müşteri geliştirmek için Kanton Fuarı ve diğer fuarlara katılıyoruz.

2016

Müşterilerin desteği için teşekkürler, Suzhou'da kendi üretim fabrikasını kurduk.

Fabrika, 2 adetten fazla ürün içeren 11 üretim hattına sahiptir. Ve toplam 80 personel olmak üzere pazarlama departmanı, Ar-Ge departmanı, üretim departmanı, QA departmanı ve idari departmanı geliştiriyoruz.

Bu yıl 4 adet yeni ürün geliştiriyoruz. Ayrıca promosyon siparişi ve marka müşterisi konusunda bize daha fazla deneyim kazandıran Electrolux ve ALDI siparişini de alın.

2017

2 katlı yeni binamız olan yeni üssümüze taşının. Toplam 4 adet üretim hattı, 150 adet personel ve 18 adet ürün var. Akülü elektrikli süpürgeye adamak, 20 adet yeni müşteri ekliyoruz.

2019

Akülü elektrikli süpürgeye ve çevrimiçi müşteriye odaklanarak, müşterimizin parça başına 3 ABD doları tasarruf etmesine ve pazarda %50 pay almasına yardımcı olan akülü elektrikli süpürge için teleskopik boruyu geliştirdik. 2019'da düzenlenmiş işletmeler olmamıza yardımcı oluyor.

2020

Kendi Laboratuvarımızı kurun ve kablosuz elektrikli süpürge ve mope elektrikli süpürge için özel 15 adetten fazla test makinesine sahip olun, Performans test makinesi, Ürün güvenilirlik test makinesi, motor ömrü testi, fırça güvenilirlik test makinesi içerir. Ayrıca ABR Laboratuvarı, müşteri kullanım senaryolarını simüle eder, güvenilirlik uygulama testleri yapar.

Bizim onur

Kalite Miktardan Daha Önemlidir

BSCI
EMC
GS
ISO9001
LVD
REACH
RoHS
UN38.3
Deniz Taşımacılığı Sertifikası

Perakendeci Ortakları

Avrupa, Amerika, Avustralya, Asya ve Diğer Ülkeler ve Bölgelerde Sıcak Satış Yapıyoruz. Onlar Tarafından Çok Övüldüler
Tüm Dünyada Müşteriler.

Perakendeci Ortakları

Temel Ürünler

Biz bilen habarlaşyň

Herhangi bir sorunuz veya danışmanınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sıcak kategoriler